img

SVĚTOVÉ NOVINKY: PROČ LIDÉ VE VĚKU 40 LET RYCHLE ZTRACEJÍ ZRAK? KDO ZACHRÁNI LIDI PŘED ÚPLNOU SLEPOTOU?

ZPRÁVY SVĚTA

Student z Evropy získal prestižní lékařskou cenu za objevení způsobu, jak revitalizovat zrak

img

Na jaře roku 2019 na Evropském kongresu oftalmologů se stala neuvěřitelná věc. Všichni přítomní tleskali 10 minut člověku, který stál u pódia. Byl to Jonas Cabanac – student z Rakouska. Jonas Cabanac navrhl použití jedinečného vzorce, který dokáže vyléčit zrakové choroby v každém věku a zabránit úplné slepotě.

Cabanac navrhl skvělý přípravek a jeho realizaci se začali zabývat různé evropské vědecké struktury. Do společné výroby tohoto léku se zapojili odborníci výzkumných center z celé evropy a hodně dalších odborníků. Přípravek již byl vytvořen a vykazoval vynikající výsledky.

Jak může nový prostředek zachránit miliony lidí před úplnou slepotou a jak mohou Europané získat tento přípravek – můžete přečíst dál v našem článků.

Korespondent: Jonas, patřiš mezi deseti nejinteligentnějšími studenty medicíny na světě. Proč jste se rozhodl řešit problémy snižování zraku?

Nechci o tom mluvit veřejně, ale motivace je zde výhradně osobní. Před několika lety se mé matce začal klesat zrak. Ani brýle ani čočky nepomáhaly - její zrak se stále zhoršoval. Máma už byla připravena na operaci, ale se už před termínem ukázalo, že měla progresivní slepotu kvůli špatnému přísunu krve do oční čočky a fundusu, což znamená, že se žádná operace dělat nesmí.

Moje babička po takové chorobě najednou oslepla. Pak jsem začal studovat problémy související s onemocněním zraku a jejich léčbou. Byl jsem v šoku, když jsem si uvědomil, že většina léků v lékárnách je zbytečná chemie, která tu situaci navíc zhoršuje. Ale moje matka ty léky brala každý den.

Za poslední tři roky jsem se úplně ponořil do tohoto tématu. Ve skutečnosti, ta nová metoda léčby očních chorob, o které teď všichni mluvějí, objevila se v procesu psaní mé diplomové práce. Uvědomil jsem si, že jsem přišel s něčím úplně novým. Ale ani jsem si nemyslel, že by to mohlo vyvolat takový obrovský zájem různých struktur.

Korespondent: Jakých konkrétních struktur?

Jakmile se objevily publikace o mé metodě léčby, okamžitě jsem začal dostavat návrhy na prodej této technologie. Francouzské firmy nejprve nabídli 120 tisíc eur. Poslední byl americký farmaceutický holding, chtěli ho koupit již za 35 milionů dolarů „Nyní jsem si změnil telefonní číslo a nejsem ani na sociálních sítí, protože každý den mě obtěžujou obchodnimi nabídkami prostřednictvím všech komunikačních kanálů.

Korespondent: Ale jak vím, vzorec jste neprodal?

Ne. Může to znít trochu drsně, ale nevytvořil jsem pro to, aby to bylo výhodné pro některé lidi v zahraničí. Koneckonců, co se stane, když prodám recept zahraničním firmam? Získají patent, zakážou veškerou výrobu podle tohoto vzorce a cenu léku zvyšejí hodně vysoko. Možná jsem mladý, ale nejsem idiot. V této situaci se Evropané prostě nevyléčejí. Jeden z lékařu mi řikal, že tento prostředek by měl stát více než 3000 dolaru. Ale kdo by měl možnost za tyto peníze lék koupit?

Když jsem tedy dostal návrh zúčastnit se vývoje léku který pomáhá lidem zlepšit zrak, okamžitě jsem se souhlasil. Spolupracovali jsme s nejlepšími specialisty z Evropského očního institutu. Bylo to úžasné. Nyní přípravek už má i klinická hodnocení a je k dispozici všem lidem.

Na vývoji léku se podílel MUDr. Tomáš Hinterholzinger- generální ředitel Evropského očního institutu. Požádali jsme ho, aby něco něco řekl o novém přípravků a dalších plánech.

img

Korespondent: Páne doktore, ale co je podstatou této myšlenky? Opravdu to pomáhá zlepšit zrak v každém věku?

Přípravek je inovativní ve svém přístupu k léčbě zraku, a to i u zděděných chorob. Není tajemstvím, že všechny výrobky které dnes najdete v lékárně mohou pomoci pouze v počátečních fázích. Navíc tento přístup praktikují často nepoctivé lékaři, když nejprve pacientovi předepíšou hodně léků, které jen odkládají nevyhnutelné. A když přijde okamžik, že pacient prakticky nic nevidí, okamžitě ho posílají na operaci.

Pro ně je to jen byznys - nikdo nechce úplně vyléčit pacienta.

Naši vědci na začátku roku 2000 si uvědomili, že 90% problémů se zrakem se vyskytuje pouze z jednoho důvodu - nedostatečné zásobování oka krví, která zásobuje čočku, skleru a rohovku nezbytnými látkami. A pokud je tato hlavní příčina odstraněna, je možné zcela se vyhnout nákladné operace.

Tento přístup pomáhá regulovat správné dodávání krve do celého zrakového aparátu člověka. Tím se zcela eliminuje riziko ztráty zraku na začátku vývoje nemoci. Ale rozhodně to nestačí k vyléčení těžkých stádií, když dojde k úplné slepotě. Vlastně proto jsme potřebovali úsilí tak velkého počtu lékařů a lékařských specialistů o vytvoření účinného prostředku pro obnovení zraku v každém věku kolem vzorce pana Cabanaca.

Korespondent: Ale vždy jsem si myslel, že je nemožné obnovit vidění bez operace, zejména ve věku 40 let...

To je nesmysl. No, a touha farmaceutických kampaních vydělávat peníze. Již dávno je prokázano, že jakýkoli systém organismu dokáže regenerovat, stačí mu jen trochu pomoci - odstranit zánětlivé procesy, zvýšit krevní oběh a urychlit odstraňování odumřelých buněk a toxinů.

Korespondent: Ale jak se jinák to dříve léčilo? Koneckonců, v lékárnách je hodně různých léků.

To je fakt, je toho hodně na policích v lékárně. Ale všechny tyto léky jsou založeny na principu popsaném mnou na začátku rozhovoru. Tyto léky pouze zmírňují symptomy - to je vše, co mohou udělat. Člověku se udělá lépe jen na krátkou dobu. Ale obecně je větší pravděpodobnost, že to pak negativně ovlivní vidění, než vyléčí příčinu. Zde máme naprosto pravdu. Pokud se podíváte na vzorce léků v lékárnách, pak každý odborník pochopí, že by se měli brát pouze jako poslední možnost.

Korespondent: Jaký je rozdíl mezi tím co prodávají v lékarnách a vaším přípravkem? Pomáhá to obnovit zrak úplně?

Hlavním úkolem toho prostředku je vytvořit novou tkáň místo poškozené a obnovit přívod krve do oka. I jedna kapsle stačí k aktivaci více než 930 000 buněk, které se přímo podílejí na procesu obnovy zraku. A tak dále a dále. To je klíčový princip léčby.

S tím vším jsme přistoupili k problému zcela netriviálně. Náš připravek není jen dalším uspořádáním chemických vzorců, které tvoří většinu léku, ale unikátní kombinací vysoce koncentrovaných extraktů rostlinného původu. Je nejen nejúčinnější, ale i v průběhu léčby také zcela bezpečný.

Doslova 1-2 dny po začátku užívání prostředku se zrak člověka začíná regenerovat. Obraz je jasnější, zaostření se zlepšuje, začervenání a pálení zmizí. Poté se buňky taky regerujou a zrak se vrácí i v těch nejpokročilejších případech. Kromě toho, na rozdíl od lékárenské chemie Ophtalax nemá nepříznivý vliv na malé cévy oční bulvy.

img

Náš institut, ve spolupráci s Univerzitou medicíny a farmakologie v Praze, výrobcem Ophtalax, v rámci projektu telemedicíny (online přípravky) zahájili program slev.

Korespondent: Jak dlouho vydrží program slev?

Až do doby, kdy zásoby Ophtalax dojdou. To znamená přibližně za 3-4 týdny. A to i přesto, že v televizi a rádiu nejsou žádné reklamy. Pacienti, kterým přípravek pomohl, doporučili tento produkt přátelům a příbuzným. I pro nás to bylo překvapení, když jsme zjistili, že Ophtalax bude rychle vyprodán. Poslední den slev na Ophtalax je do včetně. Z tohoto důvodu doporučuji založit objednávku na Ophtalax co nejdříve. Program se letos nebude opakovat.

v zůstatek šarže se slevou činí: 23 ks.

Můžete vyplnit formulář a získat "Ophtalax" za zvýhodněnou cenu 890 czk:

img

Oficiální formulář objednávky

č. 29 982 z 30 000 z

Na získání "Ophtalax" za zvýhodněnou cenu 890 czk

Chcete-li získat „Ophtalax“, zadejte do níže uvedených polí své jméno a kontaktní telefonní číslo a klikněte na tlačítko OBJEDNAT.
* Vaše data jsou zasílána přímo výrobci. Nemá k nim přístup nikdo jiný než výrobce.

KOMENTÁŘE:

img
Petr Tesárek
Už mám balení u sebe. Beru to teprve jen pět dnů, a vidím mnohem lépe, všechno vidím přesnějí. Dnes, poprvé za 15 let, jsem celý den strávil bez brýlí! Jsem rád, že všechno vidím! Všechno je v pořádku! Děkují
img
Ondrej Thot
Objednal jsem si tento prostředek matce ještě před tím akčním prodejem. Ukázalo se, že ten přípravek je mnohem efektivnější než jít k lékařům. Teď maminka vidí mnohem lépe.
img
Šárka Riegrová
Je dobré, že máme takové chytré děti! Přejeme vaši matce hodně zdraví, pane Cabanace!
img
Kristina Mylniková
Četla jsem o tomto přípravku v nějakém lékařském odborném časopisu. Autorem článku byl podle mého názoru nějaký slavný oční lékař...
img
Radmila Gajdoština
Beru Ophtalax už skoro týden. Byla jsem objednána na operaci. Nikdy bych si nemyslela, že to opravdu může pomoci. Měla jsem glaukomu. Včera jsem byla u oftalmologa – ten byl příjemně překvapen, měla jsem zdravé očí. Zeptal se mě jak jsem to vyléčila? Řekla jsem mu o tomto přípravku. Přiznal se, že o tom neslyšel, jinak by mi to okamžitě předepsal a neobjednával by mě na operaci (ano, jsem mu fakt v tuto chvíli věřila)! Objednala jsem si Ophtalax, protože byl v akci a bála jsem se po operaci oslepnout. Stále to beru!
img
Kateřina Procházková
Objednala jsem celé balení matce a otci. Oba to berou a jejích zrak se zlepšuje každý den. Doma brýle už nenosejí, což je podle mě obrovský pokrok. A vidím dle recenzi kteří jsou tady, že tento přípravek je fakt účinný,
img
Gabriela Vojtěchová
Objednala jsem to! Zítra by to měli už doručit
img
Tereza Vondráčková
Také jsem si to objednála. Doufám, že ještě to stíhnu před koncem akci.
img
Natalie Janoušková
V naši klinice je chaos a hrůza. Už tam dlávno nechodím, je to zbytečné. V soukromé klinice je to velmi drahé, prostě nemám tolik peněz. Jsem velmi vděčná, že dnes si můžu objednat Ophtalax za dostupnou cenu.
img
Jana Nováčková
Přečetla jsem si recenze a rozhodla jsem se, že musím zažít tento zázrak také) Zkusím si objednat.
img
Michál Hanoušek
Je to supér, že se na vyvojí přípravku podíleli vědci, a ne jeden ze soukromých obchodníků. Za tenhle prostředek bychom museli platit spoustu peněz.
img
Kamila Bartaková
Tohle je jakýsi zázrak! Před týdnem mě diagnostikovali katarakt, a teď jsem zdravá! Můj zrak se úplně nevrátil, ale ještě ten přípravek musím brát dál.